AYEL ÇEVRE MÜHENDİSLİK

Ayel Çevre Mühendislik Hakkında

2006 yılında kurulmuş olan AYEL Çevre Danışmanlık başarılı geçmişi ile Antalya ilinin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Biz kimiz

15 Yıllık Tecrübe

15 Yıllık tecrübesi, deneyi ve çevre sevgisini benimseyen ekibi ile Ayel Çevre Mühendislik, ÇED, çevre danışmanlığı, yeşil yıldız danışmanlığı, gıda ve hijyen danışmanlığı, atık yönetimi, atık su, proje yönetimi, tehlikeli atık geri kazanımı, yağ posası bertaraf yönetimi gibi konularda faaliyet göstermektedir.

AYEL Çevre Danışmanlığın ulaştığı başarının arkasında müşteri memnuniyeti ve verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Hizmet verilen tüm çalışmalarda sorumluluklarının bilincinde olarak hareket etmektedir.

Misyonumuz

Ülkemizde sürdürülebilir çevre anlayışının yerleşmesine katkıda bulunmak ve paydaşlarımızın çevresel konularda farkındalığını arttırmak.

Vizyonumuz

Danışmanlık hizmet sektöründe bölgesel marka bilinirliği en yüksek ve lider konumda olmak.

Memnuniyet Garantili !

Konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet verdiği müşterilerine marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. AYEL Çevre mevcut marka değerini sadece Antalya ilinde değil yurt çapında yükseltmeyi hedefleyerek birçok projede yer almaktadır.

AYEL Çevre Danışmanlık, gerek bölgesel gerekse de yurt çapında sektörel talep ve ihtiyaçları önceden öngörerek bu alanlarda faaliyet gösterebilecek altyapı ve donanımı sağlamada diğer sektör temsilcilerinin önünde olmayı başarmıştır

Bize Ulaş
çalışma

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

Omuzlarında taşıdığı yükün bilincidinde olan ekibimiz ile çevreye ve insana dair bir çok alanda 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile hizmetinizdeyiz.

Müşteri memnuniyetini
Garanti ediyoruz.

Güvenle Projelerinizi
İnşa Ediyoruz

Çevreyi Seviyoruz
Onu Koruyoruz

Ülke çapında
Hizmet Veriyoruz

Desteğimiz Bir
Telefon Kadar Uzakta

Kaliteli
Hizmet